O nas

Pozycjonowanie stron internetowych

Czy macie Państwo stronę internetową

Pewnie tak, bo teraz 90% firm posiada stronę. TYLKO po co ta strona gdy nie można jej nigdzie znaleźć. Jeżeli klient jej nie znajdzie to na pewno nie skorzysta z Państwa usług lub oferowanych produktów. Analogicznie mówiąc to tak jak mieć firmę i miejsce prowadzenia działalności a nie wywiesić żadnego szyldu gdzie ją można znaleźć i czym się ona zajmuje.

Jak pokazać swoją witrynę w internecie???

Są różne sposoby na reklamę:
– wyskakujące banery, które częściej denerwują potencjalnego klienta niż zachęcają do kliknięcia
– reklama w różnych katalogach pod właściwą kategorią, gdzie na pewno znajdziecie Państwo już całą swoją konkurencję
– wyszukiwarki stron, które pozwalają nam znaleźć strony o tematyce której WŁAŚNIE SZUKAMY

Czy nie zastanawialiście się Państwo dlaczego jedne strony w wyszukiwarkach są wyżej a inne niżej?

Szukając czegokolwiek wpisujemy do wyszukiwarki słowo lub frazę i otrzymujemy tysiące lub miliony wyników. Kolejność tych wyników nie jest przypadkowa i zależy od bardzo wielu elementów. Mając wiedzę na temat tych elementów można zmienić tą kolejność przy pomocy optymalizacji kodu witryny oraz odpowiedniego kierowania ruchów robotów internetowych.

Czy ta forma reklamy jest konkurencyjna w stosunku do innych???

Rozwój internetu w Polsce jest coraz większy, a ilość osób korzystających z wyszukiwarek coraz większa. Dla użytkownika internetu wyszukiwarki to narzędzia zastępujące gazetę, książkę telefoniczną, encyklopedię czy nawet bibliotekę.
Aby znaleźć szybko jakąś informację, firmę, produkt lub ofertę internauta najczęściej korzysta ze swojej ulubionej wyszukiwarki, wpisując w jej okno jedno lub więcej słów kluczowych najlepiej charakteryzujących swoje zapytanie.
Odpowiednie pozycjonowanie strony WWW jest jedną z najskuteczniejszych i stosunkowo tanią metodą promocji swoich produktów w internecie.

Czy będzie się to Państwu opłacać?

Jeżeli macie dużo klientów i nie chcecie mieć więcej to nie ma sensu dodatkowa inwestycja, ale jeżeli rozpoczynacie działalność na jakimś terenie lub chcecie mieć więcej klientów zawsze można spróbować. Jeżeli inwestycja okaże się nietrafiona w każdej chwili można zerwać umowę.
PROSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ JAK PAŃSTWO TRAFILIŚCIE NA TĄ STRONĘ

Zawsze można się umówić na niezobowiązujące spotkanie na którym przedstawię umowę i cennik.